Producenci

MAGNUM MIG 200 MMA KN "WYSYŁKA GRATIS"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 727,00 zł 1727.00
Cena netto: 1 404,07 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: MAGNUM
Kod produktu: U MI 200MMAKN

Opis

MIG 200 MMA KN

MIG 200 MMA KN  jest półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG), aluminium i jego stopów oraz posiada możliwość spawania elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, kwaśne - MMA). Urządzenie to znajduje zastosowanie w warsztatach ślusarskich jak i w warsztatach naprawczych. Umożliwia spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,6-0,8 mm, a także drutami samoosłonowymi (spawanie "bez gazu") oraz elektrodami o średnicy 1,6-3,2 mm. MIG 200 MMA KN jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230 V, 50 Hz. Urządzenie to wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się.
Urządzenie to zostało wyposażone w regulacje indukcyjności.

Urządzenia MIG 200 MMA KN oparte są na najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT.

Dzięki specjalnej konstrukcji bipolarne tranzystory mocy z izolowaną bramką (IGBT - Insulated Gate Bipolar Transistor) pod wieloma względami są korzystniejszym rozwiązaniem i w wielu aplikacjach stanowią lepsze rozwiązanie od tradycyjnych tranzystorów MOSFET.

Źródło oparte na tranzystorach IGBT oferuje mocniejszy, bardziej skoncentrowany i stabilniejszy łuk przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Zapewnia minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych umożliwiające zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Cechy tych tranzystorów to bardzo wysoka wydajność, przekłądająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, wysoka częstotliwość przełączania, zapewniająca błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.


 

Wyposarzenie

Źródło Magnum MIG 200 KN
Uchwyt spawalniczy MIG EURO MB 15 3m
Uchwyt elektrodowy MMA
Przewód masowy
Instrukcja obsługi
tarcza spawalnicza
szczotko-młotek
adapter 230/400V

 

Parametry

Zasilanie 230V/50Hz
Prąd Spawania 200A
Sprawność 60%
Zakres regulacji płynny
Spawanie bez gazu TAK
Stosowane masy szpul 1-5kg
Średnica drutu 0,6/0,8/1,0
Zabezpieczenie obudowy IP21S
Zabezpieczenie zasilania 20A
Chłodzenie wentylator
Napięcie biegu jałowego 57V
Regulacja indukcyjności Tak
Pobierz: Instrukcja obsługi MIG 200 KN

Gwarancja:

Paragon 24 miesiące.

Faktura 12 miesięcy.

Door to door.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl